Justin Bieberi mbështet Chris Brownin

25 janar 11:28

Këngëtari i famshëm botëror, Justin Bieber, e ka mbështetur këngëtarin Chris Brown.

Pasi Brown është akuzuar nga një fanse për përdhunim, kështu Brownit i kanë qëndruar pranë edhe shumë fansa dhe kolegë të tij.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas dy fëmijëve binjakë Ella dhe Alexander, të cilët erdhën…