Justin Bieberi do të bëhet me vëlla

25 shkurt 2018 | 12:45

Babai i Justin Bieberit, Jeremy, ka bërë me dije se bashkëshortja e tij po pret një fëmijë.

Jeremy Bieber dhe Chelsey Robelo u martuan të hënën dhe me shpejtësi të mërkurën njoftuan se janë në pritje të një fëmije.

Justini në moshën 24-vjeçare do të bëhet vëlla. Ylli i muzikës pop ishte në ceremoninë e martesës së babait dhe në këtë dasmë nuk ka munguar Selena Gomez, e ftuara speciale e tij.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dua Lipa, këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, në…