Justini dhe Selena nuk ndahen nga njëri-tjetri

14 shkurt 2018 | 11:47

Justin Bieber dhe Selena Gomez ishin jashtë Los Angelesit për disa ditë së bashku. 

Të dy u panë pranë një pishine në Hotel “Montage” në Laguna Beach, California, raporton “TMZ”.

Një natë më parë, Justini është parë duke luajtur hokej me Selena Gomezin.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Amber Rose bëri për vete gjithë Hollywoodin kur ndryshoi ngjyrën…