Justini pozon në përqafim të gruas, e gjithë vëmendja është tek ajo

15 shtator 12:38

Justin Bieberi dhe Hailey Baldwini janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit.

Dyshja që prej se e bën publike lidhjen e dashurisë nuk i ndahen njëri-tjetrit, ndërsa nuk mungojnë asnjëherë dedikimet romantike.

Së fundi, këngëtari publikoi një fotografi nga një shëtitje me varkë bashkë me gruan, teksa duket shumë i lumtur në përqafim të saj. E gjithë vëmendja është te linjat e përsosura të modelueses, e cila i kishte veshur një palë bikini me ngjyrë të zezë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Debutimi i saj si regjisore në filmin e metrazhit të…