Juve ‘çmendet’ për Salahun, kjo është oferta

13 shkurt 13:09

Skuadra kampione e Italisë, Juventus është gati të bëjë “çmendurin” për të transferuar yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah.

“Tuttosport” raporton se drejtuesit e “Zonjës së Vjetër” janë të gatshëm të ofrojnë 50 milionë euro dhe sulmuesin Paulo Dybala për të bindur klubin anglez për ta liruar futbollin egjiptian.

Salahi ka luajtur për Chelsean, kurse në Itali ishte pjesë e Fiorentinës dhe Romës.

/Epoka e re/

 

 

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK),…