Kaia Gerber shpallet modeluesja e vitit

12 dhjetor 11:16

Kaia Gerber, vajza e supermodelueses Cindy Crawford, është kurorëzuar me çmimin modeluesja e vitit në ngjarjen vjetore të Fashion Awards 2018. Kaia është bërë modeluesja më e re që nderohet me këtë çmim.

Supermodeluesja u përball me konkurrente të forta si Adut Akech, Adwoa Aboah, Bella Hadid dhe Winnie Harlow për ta marrë në shtëpi çmimin prestigjioz. Kjo është një arritje e pabesueshme për adoleshenten që filloi modelimin shtatorin e kaluar, vetëm katër ditë pas ditëlindjes së saj të 16.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Imazhet shqetësuese të këngëtares kanë mbetur në të kaluarën. Dhe…