Kalon shumë kohë në internet, e dashura 61-vjeçare e masakron me grushte

15 prill 2019 | 11:27

Kalonte shumë kohë në internet gjatë natës dhe për këtë arsye e dashura e ka rrahur aq keq sa e detyroi burrin ta kërkonte ndërhyrjen e karabinierëve.

Ngjarja ndodhi në Vergato, provincë e Bolonjës në Itali. Gruaja 61-vjeçare u arrestua, ndërsa ‘viktima’ u dërgua në spital për t’u mjekuar nga plagët e marra në fytyrë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Toymaker Fisher-Price ka tërhequr mbrapsht gati pesë milionë lëkundëse fëmijësh…