Kamerat e sigurisë kapin një aksident të tmerrshëm në Prishtinë (video)

12 gusht 12:47

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prishtinë. Siç shihet në pamjet e publikuara nga “Vrojtuesit e Lagjes” në aksident përfshihen dy vetura dhe është dëmtuar edhe një tjetër, që ishte e parkuar në anën tjetër të rrugës.

Aty shihet se si njëra veturë merr një hark, duke dalë në trakën e shpejtësisë, nga ku më pas goditet nga një veturë që po lëvizte aty.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Eksperti i sigurisë, Nuredin Ibishi në një intervistë për Ekonomia…