Kampioni i katërfishtë i botës në Kickbox, Yll Maliqi, mbështet marshin e lirisë

31 mars 19:07

Kampioni i katërfishtë i botës në Kickbox, Yll Maliqi, ka bërë tē ditur se mbështetë nismën “Marshojmë për drejtësi”.

Kështu ka bërë të ditur vet Ylli përmes rrjeteve sociale.

Siç dihet Yll Maliqi është fituesi i parë i medaljes së artë botërore në Kosovën e pavarur.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në 24-vjetorin e zhdukjes me forcë të Albion Kumnovës dhe…