Kanada, deputetët festojnë “Halloween”-in në parlament

02 nëntor 2018 | 11:26

Deputetët kanadezë kanë festuar “Halloween”-in në një seancë parlamenti. Disa nga deputetët kanë vendosur të marrin pjesë me maska.

Kryeministri Justin Trudeau ka shpërndarë në rrjetet sociale një fotografi ku thotë se disa nga deputetët nuk njiheshin jo vetëm nga pamja e jashtme, por edhe nga pyetjet që bënin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në botën moderne është e vështirë që vdekja dhe e…