Kanadaja – Maroku, formacionet zyrtare

01 dhjetor 15:43

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Kanada – Marok, e vlefshme për Kupën e Botës.

Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe luhet në “Al Thumama”.

Të dyja skuadrat janë ende matematikisht në garë për t’u kualifikuar tutje.

Formacionet zyrtare:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
E ndarë prej dy muajsh nga Mauro Icardi, Wanda Nara,…