Kanye West do të sjellë dy albume të reja

22 prill 2018 | 12:48

Kanye West ka konfirmuar se do të nxjerrë dy albume të reja.

Në një seri postimesh në rrjetin social në “Twitter”, reperi thotë se fillimisht do të jetë një regjistrim solo me “7 këngët”, që pritet të dalë më 1 qershor.

Albumi i dytë do të vijë një javë më vonë, më 8 qershor dhe është një bashkëpunim me Kid Cudi, i quajtur “Kids see ghosts”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nicolas Cage nuk do të jetë aktor edhe shumë gjatë.…