Nicolas Cage do të aktrojë për vetëm edhe tri ose katër vjet

22 prill 12:47

Nicolas Cage nuk do të jetë aktor edhe shumë gjatë. Ylli i “Raising Arizona” ka thënë se kanë mbetur edhe pak vjet kur ai do të largohet përfundimisht nga aktrimi dhe të qëndrojë prapa kamerave.

“Mendoj se aktor do të jem edhe për tri ose katër vjet, më pas do të fokusohem në rolin e regjisorit”, ka thënë Cage.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kim, Kourtney dhe Khloe Kardashian kanë mbyllur dyqanet e tyre…