Kanye West thotë se Zoti do ta bashkoj sërish me Kim Kardashian

25 nëntor 11:27

Kanye West shpreson që në të ardhmen do të ribashkohet me ish-bashkëshorten, Kim Kardashian, e cila ka nisur një lidhje të re dashurie me aktorin, Pete Davidson.

Reperi ka thënë se Zoti do t’i bashkojë ata dhe do të frymëzojë miliona çifte të ndara të bëjnë të njëjtën gjë.

West ka kohë që ka ndryshuar emrin e tij dhe quhet vetëm Ye, ka mbajtur një fjalim për modelen dhe katër fëmijët e tyre.

“Zoti dëshiron që të na shoh bashkë. Ne kemi bërë shumë gabime. Unë kam bërë gabime. Unë kam bërë gjëra që nuk janë të pranueshme si bashkëshort, por tani, për çfarëdo arsye do të doja të ndryshoja këtë veprim”, tha ai.

Që nga ndarja me Kardashian, për reperin u përfol në media roze se ka qenë në lidhje me modelet, Irina Shayk dhe Vinetrian.

Ndërsa kujtojmë se në muajin shkurt të këtij viti, Kim paraqiti kërkesën për divorc.

Kanye ka qenë i lidhur me Irina Shayk dhe modelen 22-vjeçare Vinetria që kur Kim paraqiti kërkesën për divorc në shkurt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Forca e Sigurisë së Kosovës, me rastin e DITËS SË…