Kapen mbi 100 kilogramë heroinë në kryeqytet

03 dhjetor 2018 | 12:04

Mëngjesin e ditës së sotme janë kapur mbi 100 kilogramë drogë në kryeqytet.

Dyshohet se janë gjetur afërsisht 113 kilogramë heroinë.

Me këtë rast Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona dhe të njëjtit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Jakovë Xoxa”, në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë.

Për detaje tjera lidhur me këtë rast Policia e Kosovës pritet të dalë në konferencë për medie. (Express)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mund të jenë protesta apo pakënaqësia e tifozëve. Ndoshta edhe…