Kapet peshku me dy gojë

25 gusht 2019 | 12:41

Fotoja e një peshku me dy gojë u bë menjëherë virale në rrjetet sociale, pasi u postua nga një grua në ShBA, e cila e kishte kapur këtë peshk në Nju Jork. Gruaja, e quajtur Debi Geddes, ka theksuar për “Fox News” se peshku ishte i shëndetshëm dhe i fortë, edhe pse kishte dy gojë. Peshku u kap te Liqeni Champlain dhe disa thonë se peshku mund të ketë pësuar anomali edhe prej mbetjeve të shumta që hidhen në atë liqen nga Kanadaja dhe Vermonti.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Matthijs De Ligt është një nga blerjet më të shtrenjta…