“Kaq e lumtur!” Loredana reagon pas lajmeve për ndarjen nga Mozzik

17 gusht 11:18

Loredana dhe Mozzik janë padyshim një makineri hitesh dhe jo vetëm. Çdo gjë që ata bëjnë prodhon lajm dhe së fundmi dyshja kanë qenë kryefjala e mediave dhe portaleve. Vetëm pak kohë pas ribashkimit, ku gjërat po shkonin më së miri mes tyre dhe po lançonin albumin më të ri “No Rich Parents”, mes tyre duket se ka ndodhur sërish një krisje.

Pas postimeve të njëpasnjëshme të dyshes që habitën ndjekësit e tyre, ku Mozzik shprehej se “Vetëm se të mungon dikush, nuk do të thotë se ke nevojë për të në jetën tënde” dhe më pas Loredana me dedikimet dhe tatuazhin e një zemre të thyer, të gjithë dyshuan për një ndarje mes tyre.Jo vetëm kaq, por çifti i artistëve nuk ndiqen më as në rrjete sociale.

Së fundmi, Loredana ka publikuar një fotografi ku duket me sytë e mbyllur në një dhomë me vajzën e saj, Hana. Ajo që ka bërë përshtypje është mbishkrimi me të cilin ka shoqëruar foton, Kaq e lumtur”, shkruan reperja.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Largimi nga “Për’Puthen”, lidhjet dhe ndarjet që pati e bën…