Kaq është rritur njëri binjak i Genta Ismailit

13 maj 13:00

Këngëtarja Genta Ismaili ka postuar pas katër javëve një foto me njërin binjak të saj

Genta Ismajli ka bërë një paraqitje të rrallë në rrjetet sociale, por kësaj radhe bashkë më njërin prej binjakëve të saj.

Këngëtarja, nuk ka treguar se cili prej binjakëve është në fotografi, pos që ka shkruar në gjuhën angleze: My 🍯😋♥️.

Kujtojmë se binjakët e Gentës quhen Ivy Blue (vajza) dhe Icon (djali). Këngëtarja ka bërë tag faqen e binjakëve në Instagram por nuk ka specifikuar se cili binjak është në fotografi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Postimet e saj marrin herë pas here vëmendjen e të…