Kate Midelttoni, e bukur edhe në akull

01 shkurt 10:47

William dhe Kate Mideltton kanë vendosur të marrin disa ditë pushim e të shijojnë së bashku një lojë “hokej”, pavarësisht se dukesha është në pritje të fëmijës së saj të tretë.

Edhe pse temperaturat kanë qenë disa gradë minus një gjë e tillë nuk ka përbërë problem për Kate e cila është veshur mjaft bukur, me një pallto Burberry që kushton plot 2 495 paund.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Monumenti i pavarësisë së Kosovës “NEWBORN”, sikur çdo vit që…