Katër të arrestuar për prostitucion në Prizren

23 shkurt 13:15

Në Prizren janë arrestuar të enjten katër të dyshuar, dy shtetas të Kosovës dhe dy shtetas të Shqipërisë një mashkull dhe një femër nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën “Mundësim ose detyrim në prostitucion”.

Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit tre të dyshuar dërgohen në mbajtje ndërsa një lirohet në procedurë të rregullt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjatë bastisjes në apartamentin e Dalibor Jaukoviq, i cili hodhi…