Katie Holmes e Jamie Foxx nuk e fshehin më lidhjen

30 janar 10:53

Çifti më i rezervuar në Hollywood më në fund ka vendosur të dalë publikisht.

Në ngjarjen e Clive Davis Gala, Katie Holmes e Jamie Foxx janë ulur në të njëjtën tavolinë duke i buzëqeshur dhe përkëdhelur duart njëri-tjetrit.

Sipas medieve të huaja, çifti po përjeton një histori dashurie prej katër vjetësh, por deri më tani e kanë mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një çift i cili u njoh në faqen e takimit…