KB Peja rikthen Mekajn

12 janar 13:12

KB Peja është përforcuar me basketbollistin Leonard Mekaj. Njoftimin e ka bërë klubi pejan në faqen zyrtare në “Facebook”.

Mekaj së fundi ishte pjesë e Golden Eagle Yllit.

“Basketbollisti pejan Leonard Mekaj i është bashkuar ekipet në stërvitje dhe nga ndeshja ardhshme është i gatshëm të paraqitet për klubin tonë”, thuhet në njoftimin e KB Peja.

(Epoka e re) 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Akil Gjakova është mposhtur me Ippon nga xhudisti nga Kazakistani,…