Ndalet Akil Gjakova, por garën e vazhdon për medaljen e bronztë

12 janar 13:05

Akil Gjakova është mposhtur me Ippon nga xhudisti nga Kazakistani, Zhansay Smagulov në Mastersin e Dohas në Katar.

Gjakova ishte në epërsi me një “Wazzari”, por nuk arriti që ta ruante, duke u mposhtur në sekondat e fundit të duelit.

Akil Gjakova do të garojë në repesazh për medaljen e bronztë, ku duhet t’i fitojë dy duele.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-trajneri i Milanit dhe Juventusit, Fabio Capello, këmbëngul se Interi…