Kejvina bëhet 100 për qind biondinë (Foto)

03 korrik 10:44

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka pozuar disa foto të reja në rrjetet sociale e ku shihet se ka ndryshuar stil

Bukuroshja shqiptare kësaj radhe ka zgjedhur që flokët e saj t’i jep ngjyrën 100 për qind të bardh duke e shndërruar kështu veten në një biondinë seksi.

Kejvina, e cila shumicën e pandemisë së koronavirusit e ka kaluar në SHBA, tashmë është kthyer në atdhe dhe nuk heziton të tregoj foto nga vendet e ndryshme bregdetare.

Ajo po ashtu ka paralajmëruar disa fotosesione seksi në të ardhmen për kompani të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ramë Bashota   Një vashë asgjë s’më dha Dhe asgjë…