Kejvina Kthella “çmend” rrjetin me pozat me bikini (FOTO)

27 shtator 11:45

Kejvina Kthella është një modelet më të ndjekura dhe të komentuara në rrjetet sociale. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan me 830 mijë ndjekësit foto e video nga më të ndryshmet.

Në rrjetet e saj sociale nuk mund të mungojnë edhe postimet provokuese, ku shumë fansa i pëlqejnë dhe të tjerë e kritikojnë.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku Kejvia ka postuar disa fotografi ku shfaqet me një palë bikini shumë seksi.

“Scusaaaaa? Si nuk kam postuar këto foto? Pseeee bën vetëm gabime Kejvinaaaaa? Pseeeee?”, ka shkruar bukuroshja bionde bashkëngjitur me pozat që kanë marrë mijëra pëlqime.

Madje edhe ndjekësit duket se kanë rënë dakord me modelen, pasi i thonë se ‘nuk i falet ky gabim’.

Çfarë gabimi ka bërë Kejvina? Modelja

Çfarë gabimi ka bërë Kejvina? ModeljaÇfarë gabimi ka bërë Kejvina? Modelja

Lajme të sponsorizuara

Të fundit