Këmbëngulja e familjes e zbardhi rastin e Sevdije Kuklecit (Video)

21 maj 21:09

Një historik të trajtimit mjekësor të Sevdije Kuklecit në institucionet shëndetësore mund ta shikoni në kronikën më poshtë.

Ajo fillimisht ishte kontrolluar nga mjekët në Istog.

Më pas u dërgua në Pejë dhe në fund në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë, njofton “Klan Kosova”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Izair Emini ndihet mirë, pasi u konfirmuar pozitiv me koronavirus.…