Kendall Jenneri ndryshon ngjyrën e flokëve, motra e pëlqen dukjen e saj

20 shtator 11:42

Modeluesja e njohur Kendall Jenner ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe është bërë biondinë.

Dukjen e saj e ka komentuar motra Khloe Kardashian, e cila ka thënë se Kendalli duket e bukur sërish.

“Ajo tani duket tamam si unë”, ka shkruar Khloe në rrjetin social “Twitter”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja dhe këngëtarja Demi Lovato duket se është në prag…