Kendall Jenneri shfaqet elegante në Fashion Awards

12 dhjetor 11:17

Supermodeluesja e famshme Kendall Jenneri ka qenë një nga yjet që ka rënë më së shumti në sy gjatë mbrëmjes së Fashin Awards 2018.

Jenneri u shfaq në tapetin e kuq, e veshur me një fustan ngjyrë ari, transparent, që i ekspozonte format e saj. Kendalli dukej shumë seksi dhe tërheqëse.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kaia Gerber, vajza e supermodelueses Cindy Crawford, është kurorëzuar me…