Këngëtari i famshëm: Unë nuk jam as mashkull as femër!

16 mars 2019 | 00:16

Këngëtari me famë botërore, Sam Smith është hapur për orientimin e tij seksual dhe gjinor në intervistën e re me Jameela Jamil.

Ai u shpreh se nuk ndjen vetën as mashkull dhe as femër.

“Ju nuk mund të më identifikoni në gjini. Unë nuk jam mashkull apo femër. Unë mendoj se notoi diku në mes”, ka thënë ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale,…