Këngëtarja shqiptare i vë “flakën” rrjetit

01 tetor 13:10

Përveç muzikës që bën, Flaka Krelani, është gjithashtu shumë e komentuar edhe për fotografitë që publikon në rrjetet sociale, që menjëherë tërheq vëmendjen e fansave të shumtë.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa poza mjaft provokuese. Ajo shfaqet në vaskë me të brendshme dhe sipër ka hedhur një fustan rrjete e transparent.

Me flokë të shkurtra dhe të kuqe, këngëtarja është transformuar në tërësi, megjithatë edhe me pamjen e re ka gjetur mbështetjen e fansave.

Në vaskë me fustan transparent, këngëtarja shqiptare i

Në vaskë me fustan transparent, këngëtarja shqiptare i

Në vaskë me fustan transparent, këngëtarja shqiptare i

Në vaskë me fustan transparent, këngëtarja shqiptare i

Në vaskë me fustan transparent, këngëtarja shqiptare i

Në vaskë me fustan transparent, këngëtarja shqiptare i

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bukuroshja shqiptare është rikthyer në punë, pasi kaloi mbylljen me…