Këngëtarja shqiptare “ndez” rrjetin me pozat e fundit: Dashnore grabitqare

30 tetor 10:52

Ajo është një ndër personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara në medien rozë. Është fjala për këngëtaren Morena Taraku, e cila herë pas here merr vëmendjen e publikut me postimet provokuese që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi bukuroshja “ka ndezur” “Instagram”-in me fotot që ka ndarë me ndjekësit, ku shfaqet shumë sharmante dhe seksi.

Morena shfaqet me një veshje transparente, ku ekspozon të pasmet e saj ndërsa bashkëngjitur fotove shkruan: “Dashnore grabitqare”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të…