Këngëtarja shqiptare pozon e zhveshur në total

09 qershor 15:45

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia nuk ka fije turpi, madje këtë na e ka dëshmuar disa herë radhazi.

Këngëtarja së fundi, ka publikuar një fotografi totalisht e zhveshur dikur në bregdet.

Enca Haxhia thotë se ndihet mirë, por kundrejt saj nuk është se kanë munguar komentet e shumta fyese, në postimin e saj, madje ate e kan quajtur edhe vajzë të degjeneruar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me 104 vota pro, 7 kundër dhe 3 vota abstenim,…