Kesha lanson markën Kesha Rose Beauty

08 nëntor 14:18

Këngëtarja e njohur, Kesha Rose, më 3 dhjetor do të lansojë linjën e saj të parë të produkteve të grimit “Kesha Rose Beauty”.

Kjo markë e këngëtares d përmban një palet të grimit për sy, një buzëkuq dhe një produkt për vijën e syrit.

“Ndonjëherë me bukurinë, ndjehet sikur qëllimi është perfeksion. Me linjën time, ky nuk është qëllimi. Qëllimi im është lumturia”, ka thënë Kesha.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pep Guardiola është një trajner që nuk dëshiron të lidhet…