Këto të famshme nuk do i njihni pa ‘make up’ (Foto)

12 gusht 2019 | 11:09

Shumë të famshëm kanë përqafuar trendin e publikimit të fotove pa grim duke treguar bukurinë e tyre natyrore.

Yjet si Christina Aguilera dhe Kesha kanë qenë ndër të parat që u përballën me këtë sfidë.

Të famshëm të tjerë si Zendaya dhe Kylie Jenner kanë ndarë selfie pa grim në “Instagram|. Këtu janë disa foto të të famshmëve që kanë publikuar foto pa grim.

Christina Aguilera

Heidi Klum

Alessandra Ambrosio

Kim Kardashian

Selena Gomez

Alicia Keys

Jennifer Garner

Rihanna

Ashley Graham

Andra Day

Kate Bosworth

Bella Thorne

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dr. Ilir Rrecaj Mr.sci Me ngritjen e temperaturave në ditët…