“Këtu komandoj unë”, mbesa e ish-presidentit shqiptar i vë flakën rrjetit rrjetit social

08 qershor 2020 | 19:26

Ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për bukurinë dhe format fizike që ka. Beniada Nishani, mbesa e ish-presidenit Bujar Nishani së fundmi ka postuar disa foto në Instagram, ku është shfaqur mjaft provokuese.

E veshur me një bodysuit, bukuroshja dukej mjaft seksi teksa pozonte nga jahti. “Këtu komandoj unë”, shkruan Beniada në Instagram.

Fotoja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj, të cilët i kanë vënë në pah format perfekte trupore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bordi Drejtues i Kolegjit Riinvest, bazuar në kompetencat e tij,…