KF Gjakova rikthehen edhe Hadrin

08 janar 14:11

KF Gjakova pasi riktheu katër futbollistët Leonard Ndreca, Dafnis Brahimaj, Shpat Tabaku dhe Mevlan Mullakadrija është përforcuar edhe me sulmuesin Urim Hadri.

Hadri ishte pjesë e KF Gjakova edhe në të kaluarën, kurse ka luajtur edhe për KF Rilindja dhe KF Dardanët.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me ftesë të ministrit të Punëve të Jashtme të Qeverisë së…