Khloe Kardashian bëhet nostalgjike

20 shkurt 10:56

Khloe Kardashian ka pohuar se periudha e shtatzënisë nuk është më e lumtura për të për shkak të përmasave që ka marrë trupi i saj.

Bukuroshja Kardashian duket se është bërë nostalgjike për linjat e saj trupore përpara shtatzënisë, të cilat ishin të mahnitshme. Në rrjetin social “Instagram” ylli i televizionit ka publikuar disa fotografi në të cilat shfaqet me veshje të bardhë dhe flokët e mbledhura bisht.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miguel Castillo është 80-vjeçar dhe është studenti i pazakontë i…