Khloe Kardashian është në muajin e gjashtë të shtatzënisë

28 dhjetor 10:34

Khloe Kardashiani ka bërë me dije se është shtatzënë duke konfirmuar spekulimet që zgjatën me muaj të tërë.

Pjesëtarja e klanit Kardashian-Jenner dhe partneri i saj Tristan Thompson do të bëhen prindër. Tash është bërë e ditur se Khloe është në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në ditën e Krishtlindjes të vitit 2016 bota humbi këngëtarin…