Khloe Kardashian në intervistën e parë si shtatzënë

05 janar 10:45

Pasi e fshehu shtatzëninë e saj për disa kohë, më në fund pas gjashtë muajsh Khloe Kardashian ka vendosur ta japë intervistën e parë si një nënë në pritje të ëmbël.

Bukuroshja u shfaq në “Ellen DeGeneres” me një fustan të bardhë të ngushtë, i cili nxirrte në pah barkun e rrumbullakosur.

Gjatë intervistës Khloe u shpreh se e ka të vështirë të marrë frymë lirshëm, megjithatë ka theksuar se ndihet mjaft mirë dhe entuziaste. Ajo ka zbuluar se nëse fëmija do të jetë djalë do të quhet si partner i saj, Tristan Thompson Jr.

Image result for Khloe Kardashian në intervistën e parë si shtatzënë

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edhe pse vetëm 20 vjeç, Cordell Broauds ka vendosur t’i…