Snoop Doggu prezanton djalin model

05 janar 2018 | 10:44

Edhe pse vetëm 20 vjeç, Cordell Broauds ka vendosur t’i ndjekë hapat e babait sa i përket famës, edhe pse në një fushë tjetër, atë të modelingut.

Bëhet fjalë për djalin e reperit të njohur Snoop Dogg, i cili që prej vitit 1997 vazhdon të jetë i martuar me Shante Broadus dhe janë prindër të katër fëmijëve, tre djem dhe një vajzë. 20-vjeçari deri në vitin 2016 ka qenë pjesë e një skuadre futbolli, por më pas ka vendosur ta vazhdojë në botën e modelingut.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Emily Ratajkowski është një nga femrat më të pëlqyera në…