“Kur isha 12 vjeç, dukesha si 21”

05 janar 2018 | 10:43

Emily Ratajkowski është një nga femrat më të pëlqyera në planet dhe ndryshe nga herët e tjera, ka pozuar e veshur për revistën “Harper’s Bazaar Arabia”.

“Isha një vajzë 12-vjeçare me gjoks dhe njerëzit më shikonin si 21 vjeç. Ishte e vështirë për mua ta kuptoja perceptimin e njerëzve për mua. Doja thjesht të më linin rehat”, ka thënë Ratajkowski.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kopenhagenit ka bërë me dije se në lokalin…