Kida me foto provokative nga Los Angeles

10 qershor 15:38
Kida pas bashkëpunimit të saj me Samra nuk i ka ndalur paraqitjet e saj në Amerikë, ku është parë në Hollywood dhe në Los Angeles.
Nga atje, Kida, për të cilën shprehi sonte simpati futbollisti i Kombëtares se Kosovës Valon Berisha,l ka treguar belin e hollë por edhe gjoksin e saj.
Sot ajo është shfaqur para një Lamborghini të kaltër derisa ka pasur të veshura veshje të zeza nga lëkura. Ajo nuk ka treguar se ku do të shkoj përpos që ka postuar katër zemra të kaltra poshtë fotografisë.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar se nismat rajonale…