Kim Kardashian dhe Kanye West shfaqen duke biseduar me njëri-tjetrin, pavarësisht ngjarjeve të fundit

07 nëntor 11:17

Ata u panë bashkë në ndeshjen e Saint të shtunën dhe për këtë Kim Kardashian dhe Kanye West mund të jenë sërish në marrëdhënie të mira.

Ish-çiftit iu kërkua të shkonte në stadiumin SoFi në Inglewood për të mbështetur djalin e tyre.

Njerëzit u befasuan kur panë çiftin duke biseduar hapur duke qenë se ata të dy ishin të pranishëm në ndeshjen më të fundit të North. Sipas TMZ, Kim e shpërfilli ish-bashkëshortin e saj, i cili kohëve të fundit u kritikua në rrjet për komentet antisemite.

Është e paqartë tani nëse biseda mes Kim Kardashianit dhe Kanye Westit gjatë lojës së Saint sinjalizon se ata janë pajtuar miqësisht. Megjithatë, është inkurajuese të shohësh ata duke u dhënë një shije ndjekësve të “KimYe”.

Shkolla Sierra Canyon e djalit të tyre po merrte pjesë në finalen e sezonit të futbollit NFL Flag , kështu që ishte një lojë e rëndësishme për të.

North dhe prindërit e saj po bënin një bisedë ndërsa Saint ishte duke luajtur. Ishte inkurajuese të shikoje familjen të ruante unitetin e saj përballë kritikave të vazhdueshme.

Artisti ka humbur një sërë marrëdhëniesh të rëndësishme, por jo familjen e tij.

Fansat shpresojnë që pajtimi i përfolur mes Kanye West dhe Kim Kardashian të jetë i vërtetë.

Ka disa arsye pse Kim ishte/është e acaruar me Kanye. Megjithatë, duke i parë ata duke biseduar dhe duke buzëqeshur së bashku do të sugjeronte se ajo po e lë gradualisht të kujdeset rreth babait të fëmijëve të saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sonte dhe nesër zhvillohet xhiroja e dhjetë në Ligën e…