Kim Kardashian provokon edhe kur studion

23 prill 11:38

Kim, pas ndarjes nga Kanye West duket se është fokusuar tek studimet.

Në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka shpërndarë disa fotografi, me anë të së cilave na bën me dije se duket si mos më mirë.

E veshur me bikini, dhe me libra para vetës, Kimi na ka bërë me dije se po studion.

Padyshim, një formë të tillë të studimeve, nuk është se kemi rastin ta shohim shpesh.

May be an image of one or more people

May be an image of one or more peopleMay be an image of one or more people and outdoors

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu në një konferencë për media…