Kim Kardashian: Qaj çdo ditë për të pasmet e mëdha! (Foto)

12 shtator 17:18

Ajo është plot surpriza. Të pasmet e mëdha të Kim Kardashian janë të famshme dhe për këtë nuk ka asnjë dyshim. Ajo është bërë e njohur nga video seksuale e publikuar nga ish-i dashuri i saj Ray J.

Më pas, vëmendja ishte kthyer tek format e saj trupore. Fakti që ylli i medies sociale pretendon se nuk i pëlqen më të pasmet që ka është konsideruar si mendjemadhësi.

Në episodin e fundit të “KUWTK”, Kim ka habitur familjen e saj duke u ankuar për të pasmet gjigante. Në fillim, të gjithë kishin menduar se po bënte shaka, por jo. “Jo, unë qaj çdo ditë sepse janë kaq të mëdha”, ka thënë ajo.

Është për tu habitur kjo deklaratë pasi shpesh herë, Kim është parë duke pozuar në atë mënyrë që vëmendja shkon tek të pasmet e saj.

Image result for kim kardashian assImage result for kim kardashian assRelated image

Lajme të sponsorizuara