Kim Kardashian rrëfen gabimin më të madh që bën me fëmijët e saj

14 tetor 13:36

Përveç se është një biznesmene e famshme, Kim Kardashian është gjithashtu nënë e katër fëmijëve të vegjël North, Saint, Chicago dhe Psalm. Duke folur për fëmijët e saj, Kim pranoi se shpesh shqetësohet se nuk është një nënë e mirë.

“Unë mendoj se gabimi im më i madh është se i dorëzohem gjithçkaje që më kërkojnë fëmijët e mi shumë lehtë.”, pranoi Kim Kardashian. Kujtojmë që Kim dhe Kanye West, janë dakordësuar për kujdestarinë e përbashkët të tyre.

Kim Kardashian Reveals Her Children’s Milk Preferences | PEOPLE.com

Ata bënë kërkesë për divorc në shkurt të këtij viti, por kohët e fundit, me daljet e shpeshta krah njëri-tjetrit, u përfol se janë rikthyer bashkë. Por sipas burimeve, ata kanë mbetur thjesht miq të mirë për hir të fëmijëve dhe nuk ka asgjë më shumë midis tyre.

Kim Kardashian Reveals Her Children's Milk Preferences | PEOPLE.comHow Many Kids Do Kim Kardashian and Kanye West Have? | POPSUGAR Family

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar se institucionet e…