Kim Kardashiani flet për herë të parë për nënën surrogate

14 dhjetor 2017 | 10:43

Superylli Kim Kardashian ka bërë me dije se në vitin 2018 do të vijë në jetë fëmija i saj i tretë. Për shkak të shëndetit, asaj iu propozua që fëmijën ta lindë nga një nënë surrogate (zëvendësuese), gjë e cila nuk ka qenë aspak e lehtë për 37-vjeçaren.

“Të gjesh një surrogate dhe një person që me të vërtetë i beson është shumë më e vështirë se çdo situatë tjetër”, ka thënë Kim.
Aktualisht ajo dhe bashkëshorti i saj kanë dy fëmijë, vajzën North dhe djalin Saint.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
  Hip hop ylli Kendrick Lamar njihet si një nga…