Kim Kardashiani në “People’s Choice Awards” me fustan “Versace” (Foto)

12 nëntor 11:19

Kim Kardashian-West dhe motrat e saj Khloe dhe Kourtney goditën në tapetin e kuq me paraqitjen e tyre në “People’s Choice Awards” në Los Anxhelos. 39-vjeçarja Kim u pa e veshur me një fustan mahnitës të shkrirë në lëkurë gjarpri nga marka “Versace”.

Kourtney mbante të veshur një kostum të ndritshëm të kombinuara me vetëm një palë sutjena ngjyrë të zezë, ndërsa Khloe kishte veshur një fustan transparent të kombinuar me një çantë që e bënte të dukej krejtësisht elegante.

Treshes së Kardashianëve iu bashkua më vonë edhe nëna e tyre, Kris Jenner, të cilat ishin në këtë ngjarje duke promovuar bashkëpunimin e tyre të ri.

Image result for Kim Kardashian në “People’s Choice Awards” me fustan “Versace”Image result for Kim Kardashian në “People’s Choice Awards” me fustan “Versace”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kim Kardashian-West dhe motrat e saj Khloe dhe Kourtney goditën…