Kim Kardashiani vazhdon t’ia festojë burrit ditëlindjen

11 qershor 2018 | 11:12

Kim Kardashiani po vazhdon festën për burrin e saj Kanye West i cili të premten festoi ditëlindjen.

Festa për të nuk ka mbaruar edhe pas dy ditësh. Familjarët dhe miqtë e tij kujdesen që kjo ditëlindje të jetë e paharruar për të.

Ditëlindjen e 41-të ai festoi bashkë me personat më të dashur për të, ndërsa ishte Kendall ajo e cila postoi në rrjete sociale imazhe të tortës për ditëlindjen e tij.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Keegan-Michael Key dhe Elisa Pugliese janë zyrtarisht të martuar. Aktori…