Kim paralajmëron “luftë” me Kanye dhe ndikimin e lidhjes së tyre në familje

27 maj 14:04

“Unë e di ndikimin që ka pasur lidhja ime tek ta”.

Kështu ka thënë Kim Kardashian teksa ka treguar dramën sekrete kryesore në mes të saj dhe Kanye dhe familjes së saj teksa ajo ka kërkuar falje për mënyrën se si reperi “i trajtoi” ata – dhe e ka kritikuar atë kur flet “dokrra” për të në këngën e re.

Kim (41) kështu kërkoi falje familjes së saj për mënyrën së si ish burri i saj, Kanye West i trajtoi ata.

Ajo u zotua se kurrë nuk do të “përkulet” dhe të bie në nivelin e ishit të saj në episodin e fundit të “The Kardashian”.

Pasanikja ka treguar se ka mësuar se ai është duke e lansuar një këngë të re ku do ta godiste atë dhe familjen e saj.

Episodi po ashtu tregoi atë duke e zëvendësuar motrën e saj Kendall në ballinën e revistës Vogue.

Në anën tjetër, Kourtney dhe Travis Barker për shkak të stërvitjeve që kanë.

Të dashuruarit janë duke i rritur mundësitë e tyre për të pasur një fëmijë së bashku.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Iskender Ibrahim Raifi i lindur me 6 qershor 1957 shpall…